Класична конвекційна камінна топка пряма HEAT 4g 80.50.06
Камінні топки серії HEAT з’явились у асортименті компанії ROMOTOP наприкінці 2015-го року і одразу ж привернули увагу європейських покупців. Український ринок теж позитивно відреагував на появу нової лінійки і купити камінну топку серії HEAT в мережі офіційних дилерів ROMOTOP в Україні можна вже з другого кварталу 2016-го року.
Сучасний дизайн камінів і різноманітність форм та форматів камінних топок, які відповідають трендам у дизайні інтер’єрів сприяли швидкій популяризації нової лінійки в Україні. Сталеві топки для камінів серії HEAT це не лише про тренд у дизайні камінів, а у першу чергу – це якісний та високоефективний продукт, який повністю задовольняє потребу опалення каміном, який працює на дровах. Хоча культура користування каміном в Україні ще продовжує формуватися, але з кожним роком дедалі більше споживачів обирають якісні камінні топки віддаючи перевагу камінам серії HEAT.
За роки присутності на ринку України каміни серії HEAT стали улюбленцями наших покупців, адже камінні топки цієї лінійки коштують відносно недорого, мають високу ефективність і за тривалий час експлуатації вже практично підтвердили свою надійність. З кожним роком сталеві камінні топки HEAT зігрівають домівки та створюють затишок для все більшої кількості наших співвітчизників. Приєднуйтесь і Ви до великої родини задоволених користувачів якісних камінів і печей від чеського бренду ROMOTOP.
| Бренд | |
|---|---|
| Розмір фасаду топки | 80х50 см |
| Діапазон потужності | 4,5 – 15,9 кВт |
| ККД | 81,4 % |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Вага | 186 кг |
| Потужність номінальна | 9,0 кВт |
| Діаметр центр. подачі повітря | 150 мм |
| Стандарт EN 16510-1 | + |
| Клас енергоефективності | А+ |
| Розміри ВхШхГ | 1045 x 879 x 533 мм |











