Біокамін Infire INSIDE C1000 VERS3
Модель INSIDE C1000 VERS3 – це камін, підготовлений для установки в підготовлену нішу. Його конструкція полегшує установку в стіну, оскільки завдяки гнутому нахлесту можна закрити недоліки вирізаного в стіні отвору. Підготовлена форма створює каркас для багаття, який можна розглядати з трьох сторін.
Що таке біокамін?
Infire, тобто камін на екологічному рідкому паливі, завдяки якому ми можемо насолоджуватися справжнім вогнем у квартирах, ресторанах, готелях та практично всіх інших інтер’єрах, оскільки таке рішення не вимагає димоходу або інші системи вентиляції. Наші каміни можна встановити де завгодно: на стіну, на підлогу або, наприклад, на терасі.
Потужність обігріву – 3 кВт.
Крім декоративної функції, наші каміни також виділяють тепло, яке вже через кілька хвилин помітно підвищує температуру в кімнаті. Його теплова потужність становить близько 3 кВт, при цьому 100% випромінюється в приміщення (мінімальна рекомендована площа приміщення – 18 м²). Ваше рішення буде не тільки екологічним, але також привабливим і різноманітним з точки зору дизайну, що робить доступність традиційного каміна там, де це було неможливо досі.
| Бренд | |
|---|---|
| Вага | 28 кг |
| Розміри ВхШхГ | 500х1000х300 мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Довжина пальника | 800 мм |
| Колір | Чорний |
| Виробник | Польща |
| Матеріал | Сталь |
| Захисне скло | так |
| Об'єм пальника | 2 л |
| Паливо | біоетанол |
| Час горіння | 2-4 години |























