Серія DEFRO Home INTRA була створена з урахуванням гармонії між екологією, дизайном та економічністю. Камінні топки серії INTRA ідеально підходять для помірного горіння і успішно обігріють весь будинок. Фірмові рішення гарантують енергозбереження та безвідмовну роботу пристрою.
Серія доступна в трьох варіантах, в залежності від розміру камери згоряння: XSM, SM, ME, LA
Традиції діяльності DEFRO сягають 1973 року. На даний момент DEFRO є польським лідером і одним з найбільших виробників опалювальних приладів в Європі: котлів центрального опалення, камінних топок і печей на дрова та на пелети. Динамічний розвиток компанії дозволив розширити пропозицію новими проектами, виробництвом рекуператорів «Defro AIR», тобто пристроїв, що використовуються в системах вентиляції, а також асортименту монтажної арматури.
Сучасна лінійка продуктів і креативні рішення в поєднанні з багаторічним досвідом інженерів, технічних консультантів і висококваліфікованої команди співробітників дозволяє підтримувати високі стандарти виробництва і продаж.
Пріоритетом заводу є подальший розвиток, турбота про екологію та постійний пошук новітніх рішень у зв’язку з проблемою збереження навколишнього середовища. Компанія DEFRO впровадила та застосовує систему управління якістю ISO, а продукція відповідає вимогам до енергоефективності та викидів: BimSchV2, КЛАС 5 і відповідає суворим Директивам Європейського Союзу «ECOdesign».
| Бренд | |
|---|---|
| Вага | 268 кг |
| Гільйотина | ні |
| Розміри ВхШхГ | 1407x984x413 мм |
| Гарантія | до 12 років |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Діапазон потужності нагріву | 9,9 – 19,8 кВт |
| Зольник | так |
| ККД | 81,5% |
| Клас енергоефективності | А+ |
| Конфігурація топки | пряма |
| Виробник | Польща |
| Матеріал | Сталь |
| Наявність дефлектора | так |
| Наявність шибера | ні |
| Паливо | Дерево |
| Площа обігріву | 165 м² |
| Подача повітря | комбіноване |
| Подвійне допалювання | Так |
| Потужність | 16,5 кВт |
| Система чистого скла | так |
| Температура димових газів | 232,4°C |
| Тип скла | пряме |
| Тип топки | повітряна |













