Сучасна камінна топка з системою чистого скла та зовнішньою подачею повітря, що футерована пічним товстим 40мм шамотом з унікальним малюнком буде доповнювати фантастичну гру полум’я. Акумуляція є давнім та добре відомим способом зберегти тепло у камені на тривалий час, насолоджуючись м’яким рівномірним теплом протягом тривалого часу. Зараз пічна акумуляція переживає своє друге народження. Глухі незручні дверцята відходять у минуле, як і технології їхнього мурування. Сучасним продовженням пічної традиції є акумуляційні печі та каміни, що поєднують в собі естетику камінного вогню та пічну акумуляційну традицію.
| Бренд | |
|---|---|
| Потужність номінальна | 7,5 кВт |
| Споживання дров | 2,5 кг/год |
| ККД | 80 % |
| Скло одинарне/подвійне | 25 / 15 |
| Корпус | 75 / 85 |
| Необх. тиск у димоході | 11 |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Діам. підведення повітря | 100-125 мм |
| Вага | 348 кг |











