Чавунна піч Nordflam PLATO
23 256 грн.
Бренд: Nordflam
Чавунна піч Nordflam Plato. Фасадна частина прикрашена оригінальним малюнком. Стане прекрасним джерелом тепла у Вашому домі.
Переваги:
- номінальна потужність прекрасно обігріває приміщення до 60 кв.м.;
- верхні дверці, облаштовані жаростійким склом;
- нижнє відділення використовується як зольник (в неї потрапляють залишки від продуктів горіння);
- під верхньою кришкою знаходиться варильна поверхня;
- матеріал виготовлення гарантує довгий термін експлуатації;
- система «Чисте скло» забезпечує менше відкладення кіптяви на ньому;
- наявний дефлектор, що продовжує шлях димових газів покращуючи ефективність печі і підвищуючи тепловіддачу в приміщення;
| Бренд | |
|---|---|
| Вага | 66 кг |
| Підключення до димоходу | заднє |
| Розміри ВхШхГ | 827х455х406 мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| ККД | 70 % |
| Виробник | Польща |
| Матеріал | Чавун |
| Паливо | Дерево |
| Площа обігріву | 60 м2 |
| Потужність | 6 кВт |
| Система чистого скла | так |













