Камінна топка з водяним контуром Defro Home RIVA SM BP / BL SHORT
162 282 грн.
Бренд: DEFRO Home
CompareСерія камінних топок з водяним контуром DEFRO Home RIVA адаптована до інтенсивного опалення. Технологія водяного контуру, яка використовується в них, використовує тепло, яке передається від каміну, нагріваючи воду та перенаправляючи її на використання центрального опалення. Завдяки сезонності періоду використання каміна, водяні топки серії DEFRO Home RIVA працюють з іншими джерелами тепла, такими як: котли, печі, бойлери, теплові насоси та ін. Тому серія DEFRO HOME RIVA з водяним контуром є економічною та екологічною топкою з високою ефективністю. Конструкція контуру заснована на водяному вузлі тільки у верхній частині топки, що гарантує відмінний комфорт під час горіння.
Традиції діяльності DEFRO сягають 1973 року. На даний момент DEFRO є польським лідером і одним з найбільших виробників опалювальних приладів в Європі: котлів центрального опалення, камінних топок і печей на дрова та на пелети. Динамічний розвиток компанії дозволив розширити пропозицію новими проектами, виробництвом рекуператорів «Defro AIR», тобто пристроїв, що використовуються в системах вентиляції, а також асортименту монтажної арматури.
Сучасна лінійка продуктів і креативні рішення в поєднанні з багаторічним досвідом інженерів, технічних консультантів і висококваліфікованої команди співробітників дозволяє підтримувати високі стандарти виробництва і продаж.
Пріоритетом заводу є подальший розвиток, турбота про екологію та постійний пошук новітніх рішень у зв’язку з проблемою збереження навколишнього середовища. Компанія DEFRO впровадила та застосовує систему управління якістю ISO, а продукція відповідає вимогам до енергоефективності та викидів: BimSchV2, КЛАС 5 і відповідає суворим Директивам Європейського Союзу «ECOdesign».
| Бренд | |
|---|---|
| Вага | 318 кг |
| Водяний контур | так |
| Гільйотина | ні |
| Розміри ВхШхГ | 1418х907х482 мм |
| Гарантія | до 12 років |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Діапазон потужності нагріву | 9,6 – 19,2 кВт |
| Зольник | так |
| ККД | 88 % |
| Клас енергоефективності | А+ |
| Конфігурація топки | кутова |
| Виробник | Польща |
| Максимальний роб. тиск | 2 Бар |
| Матеріал | Сталь |
| Наявність дефлектора | так |
| Наявність шибера | ні |
| Об'єм води в котлі | 45 л |
| Паливо | Дерево |
| Площа обігріву | 160 м2 |
| Подача повітря | комбіноване |
| Подвійне допалювання | Так |
| Потужність | 16 кВт |
| Потужність водяного контура | 8 кВт |
| Система чистого скла | так |
| Температура димових газів | 192°C |
| Тип скла | кутове |
| Тип топки | з водяним контуром |

















