HEAT 3g L 110.50.06 – широкоформатна камінна топка (темна камера)
182 728 грн.
Бренд: Romotop
CompareШирокоформатна камінна топка HEAT 3g L 110.50.06 з темним (чорним) футеруванням камери згоряння
Сучасний дизайн камінів і різноманітність форм та форматів камінних топок з гільотиною, які відповідають трендам у дизайні інтер’єрів сприяли швидкій популяризації нової лінійки в Україні. Сталеві топки для камінів серії HEAT це не лише про тренд у дизайні камінів, а у першу чергу – це якісний та високоефективний продукт, який повністю задовольняє потребу опалення каміном, який працює на дровах. Хоча культура користування каміном в Україні ще продовжує формуватися, але з кожним роком дедалі більше споживачів обирають якісні камінні топки віддаючи перевагу камінам серії HEAT.
За роки присутності на ринку України каміни з гільйотиною серії HEAT стали улюбленцями наших покупців, адже камінні топки цієї лінійки коштують відносно недорого, мають високу ефективність і за тривалий час експлуатації вже практично підтвердили свою надійність. З кожним роком сталеві камінні топки HEAT зігрівають домівки та створюють затишок для все більшої кількості наших співвітчизників. Приєднуйтесь і Ви до великої родини задоволених користувачів якісних камінів і печей від чеського бренду ROMOTOP.
| Бренд | |
|---|---|
| Розмір фасаду топки | 110х50 см |
| Діапазон потужності | 6,0 – 21,2 кВт |
| ККД | 82,7 % |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Вага | 315 кг |
| Потужність номінальна | 12 кВт |
| Діаметр центр. подачі повітря | 150 мм |
| Стандарт EN 16510-1 | + |
| Клас енергоефективності | А+ |
| Розміри ВхШхГ | 1336 x 1404 x 548 мм |











