Серед багатьох виробників чавунних камінних топок, слід відзначити компанію Nordflam, яка відмінно себе зарекомендувала на ринку України та має багато шанувальників серед клієнтів з міста: Київ, Дніпро, Одеса, Львів та всієї України. Більш детально розглянемо камін TRENT ЛІВЕ СКЛО.
Серед конструктивних особливостей TRENT ЛІВЕ СКЛО слід відзначити використання високоякісного чавуну, що безпосередньо впливає на теплову ефективність, а також свідчить про якість та довговічність моделі.
Особливості камінної топки TRENT ЛІВЕ СКЛО
- Компактні розміри.Завдяки невеликим габаритам, камінна топка TRENT ЛІВЕ СКЛО може бути змонтована навіть у невеликій кімнаті.
- Довготривале горіння.Чавунна камінна топка TRENT ЛІВЕ СКЛО здатна працювати у режимі довготривалого горіння, що дозволяє її експлуатацію на протязі 12 годин безперервного горіння.
- Подвійна задня стінка. Завдяки додатковій чавунній стінці у камері згоряння, ви можете не турбуватись стосовно перегріву та її пошкодженню, яка може призвести до демонтажу камінної топки. Вам достатньо всього замінити цю деталь на нову.
- Наявність шиберу.Це дозволить вам довше утримувати тепло всередині камінної топки, навіть після повного згоряння деревини.
- Можливість подачі повітря як і через зольний ящик, так і підвід з вулиці. Для правильного та ефективного функціонування камінної топки потрібна постійна подача повітря у камеру згорання.
- Термостійке скло. Камінна топкаTRENT ЛІВЕ СКЛО оснащена термостійким склом, яке здатне витримувати температуру до 800 градусів
- Герметичність дверцят. Завдяки керамічному шнуру, ви можете бути впевнені у герметичності та щільності дверцят.
| Бренд | |
|---|---|
| Вага | 114 кг |
| Гільйотина | ні |
| Розміри ВхШхГ | 693х684х450 мм |
| Гарантія | 5 років |
| Діаметр димоходу | 180мм |
| Зольник | так |
| ККД | 67 % |
| Конфігурація топки | кутова |
| Виробник | Польща |
| Матеріал | Чавун |
| Наявність дефлектора | так |
| Наявність шибера | Так |
| Обмежувач дров | так |
| Паливо | Дерево |
| Площа обігріву | 120 м2 |
| Подача повітря | комбіноване |
| Потужність | 12 кВт |
| Температура димових газів | 370°C |
| Тип скла | кутове |
| Тип топки | повітряна |























