Камінна топка NORDFLAM TORN LUX і її переваги.
Серед багатьох виробників чавунних камінних топок, слід відзначити компанію Nordflam, яка відмінно себе зарекомендувала на ринку України та має багато шанувальників серед клієнтів з міста: Київ, Дніпро, Одеса, Львів та всієї України. Більш детально розглянемо камін TORN LUX.
Серед конструктивних особливостей TORN LUX слід відзначити використання високоякісного чавуну, що безпосередньо впливає на теплову ефективність, а також свідчить про якість та довговічність моделі.
Особливості камінної топки TORN LUX:
- Компактні розміри. Завдяки невеликим габаритам, камінна топкаTORN LUX може бути змонтована навіть у невеликій кімнаті.
- Довготривале горіння.Чавунна камінна топка TORN LUX здатна працювати у режимі довготривалого горіння, що дозволяє її експлуатацію на протязі 12 годин безперервного горіння.
- Подвійна задня стінка. Завдяки додатковій чавунній стінці у камері згоряння, ви можете не турбуватись стосовно перегріву та її пошкодженню, яка може призвести до демонтажу камінної топки. Вам достатньо всього замінити цю деталь на нову.
- Наявність шиберу. Це дозволить вам довше утримувати тепло всередині камінної топки, навіть після повного згоряння деревини.
- Можливість подачі повітря як і через зольний ящик, так і підвід з вулиці.Для правильного та ефективного функціонування камінної топки потрібна постійна подача повітря у камеру згорання.
- Термостійке скло.Камінна топка TORN LUX оснащена термостійким склом, яке здатне витримувати температуру до 800 градусів.
- Герметичність дверцят.Завдяки керамічному шнуру, ви можете бути впевнені у герметичності та щільності дверцят.
| Бренд | |
|---|---|
| Вага | 126 кг |
| Гільйотина | ні |
| Розміри ВхШхГ | 713х690х442 мм |
| Гарантія | 5 років |
| Діаметр димоходу | 180мм |
| Зольник | так |
| ККД | 71 кВт |
| Конфігурація топки | пряма |
| Виробник | Польща |
| Матеріал | Чавун |
| Наявність дефлектора | так |
| Наявність шибера | Так |
| Обмежувач дров | так |
| Паливо | Дерево |
| Площа обігріву | 140 м2 |
| Подача повітря | комбіноване |
| Потужність | 14 кВт |
| Температура димових газів | <550 ºC |
| Тип скла | пряме |
| Тип топки | повітряна |













