Камінна топка NORDFLAM ATINA і її переваги.
Серед багатьох виробників чавунних камінних топок, слід відзначити компанію Nordflam, яка відмінно себе зарекомендувала на ринку України та має багато шанувальників серед клієнтів з міста: Київ, Дніпро, Одеса, Львів та всієї України. Більш детально розглянемо камін ATINA
Серед конструктивних особливостей ATINA слід відзначити використання високоякісного чавуну, що безпосередньо впливає на теплову ефективність, а також свідчить про якість та довговічність моделі.
Особливості камінної топки ATINA:
- Компактні розміри. Завдяки невеликим габаритам, камінна топка ATINA може бути змонтована навіть у невеликій кімнаті.
- Довготривале горіння. Чавунна камінна топка ATINA здатна працювати у режимі довготривалого горіння, що дозволяє її експлуатацію на протязі 12 годин безперервного горіння.
- Наявність шибера. Це дозволить вам довше утримувати тепло всередині камінної топки, навіть після повного згорання деревини.
- Подача повітря через зольний ящик. Для правильного та ефективного функціонування камінної топки потрібна постійна подача повітря у камеру згорання.
- Термостійке скло. Камінна топка ATINA оснащена термостійким склом, яке здатне витримувати температуру до 700 градусів
- Герметичність дверцят. Завдяки керамічному шнуру, ви можете бути впевнені у герметичності та щільності дверцят.
Чому клієнти купують саме камінну топку ATINA?
Завдяки високоякісному чавуну, заводській збірці та високими показниками теплової ефективності – камінна топка ATINA здатна обігріти до 140 м². Також слід відзначити, що купляючи камінну топку ATINA у нас, ви отримаєте:
- Офіційну гарантію від виробника;
- Надійне та якісне упакування;
- Кваліфіковану консультацію по монтажу та підбору комплектуючих та аксесуарів.
Купляючи у офіційного представника, ви можете бути впевнені у якості та надійності придбаної камінної топки.
| Бренд | |
|---|---|
| Вага | 116 кг |
| Гільйотина | ні |
| Розміри ВхШхГ | 682х691х432 мм |
| Гарантія | 5 років |
| Діаметр димоходу | 180мм |
| Зольник | так |
| ККД | 78 % |
| Конфігурація топки | пряма |
| Виробник | Польща |
| Матеріал | Чавун |
| Наявність дефлектора | так |
| Наявність шибера | Так |
| Обмежувач дров | так |
| Паливо | Дерево |
| Площа обігріву | 140 м2 |
| Подача повітря | з кімнати |
| Потужність | 14 кВт |
| Температура димових газів | 365°C |
| Тип скла | пряме |
| Тип топки | повітряна |















