Камінна топка Dorako ECO iMAX 14
68 856 грн.
Бренд: Dorako
Камін Dorako ECO iMAX 14 – це топка з глянцевою чорною рамкою на склі.
Поєднання сучасного дизайну і міцної конструкції з високоякісних чавунних і сталевих деталей. Висока якість використовуваних матеріалів дозволяє використовувати топки Dorako не одне десятиліття. Топки Dorako обладнані всіма необхідними системами для високоефективного опалення житлових приміщень.
Система вторинного допалювання дозволяє максимально використовувати енергію деревини і піклуватися про навколишнє середовище. Дефлектор підвищує тривалість циркуляції димових газів в топці. В результаті підвищується ефективність нагріву (ККД), а згоряння стає більш екологічним.
Скло виготовлено з прозорою кераміки, стійкої до температур до 800 ° C і теплових ударів. Завдяки тому, що скло в топках Dorako обдуваются повітрям вони довше залишаються чистими. Плавне регулювання подачі повітря дозволяє контролювати інтенсивність і швидкість згоряння дров.
| Бренд | |
|---|---|
| Виробник | Польща |
| Вид топки | Повітряна топка закритого типу |
| Матеріал топки | Чавун |
| Потужність номінальна | 7-16 кВт |
| Площа обігріву | 140 м2 |
| ККД | 82,5 % |
| Паливо | Дерево |
| Діаметр димоходу | 180/200 мм |
| Підведення повітря | З вулиці |
| Діаметр допливу повітря | 100мм |
| Внутр. оздоблення топки | Чавун |
| Метод відкриття дверей | Бокове |
| Вид скла | Пряме |
| Подвійне допалювання | Так |
| Система чистого скла | так |
| Розміри ВхШхГ | 713х702х452 мм |
| Вага | 130 кг |
| Гарантія | 5 років |





















