Чавунна піч Nordflam ROMA
Це поєднання класичного дизайну та сучасних технологій. Вона забезпечить ваш дім теплом і затишком у холодні дні, створюючи атмосферу справжнього домашнього вогнища. Надійна, довговічна та економічна — ідеальне рішення для тих, хто цінує комфорт і якість. Відчуйте справжній стиль і ефективне опалення з Nordflam ROMA!
Матеріал виробництва дозволяє тривалий час після нагріву, розподіляти тепло. Також завдяки вишуканому дизайну, не потребує облицювальних матеріалів.
Переваги:
- Невеликі габарити дозволять встановити її в будь-якому приміщенні;
- Оригінальний дизайн впишеться в кожен інтер’єр, та прекрасно його доповнить;
- Дверці печі мають зручну ручку;
- Нижнє зольне відділення, легко очищається;
- Адаптована для будинків з системами рекуперації;
- Піч оснащена підводом повітря з вулиці, що не осушує повітря в кімнаті;
- Наявний подвійний допал газів, завдяки цьому зменшується викид шкідливих газів у навколишнє середовище;
- Скло на дверцятах печі є жароміцним і витримує температуру до 700°C;
- Наявний вермикулітовий дефлектор в камері згоряння. Він розширює шлях проходженню диму всередині опалювального приладу та збільшує теплову ефективність печі.
| Бренд | |
|---|---|
| Вага | 98 кг |
| Вихід димоходу | ззаду, зверху |
| Розміри ВхШхГ | 679x459x427 мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Зольник | так |
| ККД | 81,9% |
| Колір | Чорний |
| Виробник | Польща |
| Матеріал | Чавун |
| Наявність дефлектора | так |
| Наявність шибера | ні |
| Обмежувач дров | так |
| Паливо | Дерево |
| Площа обігріву | 57 м² |
| Подача повітря | комбіноване |
| Подвійне допалювання | Так |
| Потужність | 5,7 кВт |
| Тип печі | повітряна |













