Чавунна піч-камін Nordflam Palestro. Матеріал виробництва дозволяє тривалий час після нагріву, розподіляти тепло. Також завдяки вишуканому дизайну, не потребує облицювальних матеріалів.
Переваги:
- невеликі габарити дозволять встановити її в будь-якому приміщенні;
- оригінальний дизайн впишеться в кожен інтер’єр, та прекрасно його доповнить;
- дверці печі мають зручну ручку;
- нижнє зольне відділення, легко очищається
- система «Чисте скло» забезпечує менше відкладення кіптяви на ньому;
- наявний дефлектор, що продовжує шлях димових газів покращуючи ефективність печі і підвищуючи тепловіддачу в приміщення.
| Бренд | |
|---|---|
| Вага | 58 кг |
| Варильна поверхня | ні |
| Вихід димоходу | зверху |
| Розміри ВхШхГ | 658х388х440 мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Діаметр димоходу | 130 мм |
| Зольник | так |
| ККД | 74 % |
| Колір | Чорний |
| Виробник | Польща |
| Матеріал | Чавун |
| Наявність дефлектора | так |
| Наявність шибера | ні |
| Обмежувач дров | ні |
| Паливо | Дерево |
| Площа обігріву | 76 м² |
| Подача повітря | з кімнати |
| Потужність | 7,6 кВт |
| Система чистого скла | так |
| Температура димових газів | 550°C |
| Тип печі | повітряна |













