Камінна топка Defro Home VITAL 51 М – Природний газ (NG)
Defro Home Vital – це більше, ніж просто джерело тепла, це серце вашого дому, яке створює неперевершену атмосферу затишку та сучасності. Завдяки йому ви відчуєте магію домашнього вогнища, а ваша вітальня перетвориться на місце, сповнене тепла та елегантності. Унікальна гра полум’я, що активується однією кнопкою пульта дистанційного керування, робить кожну мить винятковою. Defro Home Vital поєднує позачасовий дизайн, інтуїтивно зрозуміле керування та високу корисну цінність з турботою про довкілля. Це ідеальне рішення для тих, хто цінує сучасні технології в гармонії з традиціями.
Ви можете створити камін Defro Home Vital самостійно, а безліч форматів та моделей дозволить йому вписатися в будь-яку кімнату. Його інтер’єр – це ключовий елемент, який привертає увагу не лише тоді, коли горить вогонь. Додаткові елементи оздоблення каміна впливають на його зовнішній вигляд, а чорна склокераміка може підкреслити виразність полум’я. У каміні Vital кожен знайде свій власний, індивідуальний варіант каміна.
Камін Vital 51 M – це чудовий вибір для тих, хто цінує поєднання екологічних рішень та позачасового стилю. Завдяки своїй функціональності, гнучкості складання та широким можливостям персоналізації він легко впишеться в різні типи будинків – від сучасних до класичних – підкреслюючи їхній характер та створюючи затишну атмосферу. Передові технології та турбота про навколишнє середовище роблять його прекрасним рішенням для власників екологічних будинків, які шукають красивий, ефективний та екологічно чистий опалювальний прилад.
Чому варто обрати газовий камін? Тому що це рішення, яке гармонійно поєднує:
- Екологічність – передові технології гарантують низький рівень викидів вихлопних газів та ефективне використання газу, завдяки чому камін відповідає найвищим стандартам охорони навколишнього середовища.
- Сучасність – мінімалістичний дизайн та можливість персоналізації роблять камін ідеальним доповненням до останніх тенденцій дизайну інтер’єру.
- Естетика – реалістичний 3D-ефект полум’я та додаткові декоративні елементи (наприклад, розписані вручну керамічні поліна, роблять камін елегантним центром уваги в будь-якій кімнат).
| Бренд | |
|---|---|
| Вага | 151 кг |
| Розміри ВхШхГ | 962х1101х339 мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Діаметр димоходу | 108/150 мм |
| Діапазон потужності нагріву | 4,7 – 10 кВт |
| Клас енергоефективності | B |
| Комплектація | керамічні дрова, поліна, кристали, камінці |
| Конфігурація топки | пряма |
| Виробник | Польща |
| Матеріал | Сталь |
| Паливо | Природний газ |
| Потужність | 10 кВТ |
| Пульт ДУ | так |
| Тип скла | пряме |
| Тип топки | газова |











