Серія DEFRO Home PORTAL була створена з урахуванням гармонії між екологією, дизайном та економічністю. Камінні топки серії PORTAL ідеально підходять для помірного горіння і успішно обігріють весь будинок, а також можуть чудово слугувати для забудови у традиційному англійському стилі. Фірмові рішення гарантують енергозбереження та безвідмовну роботу пристрою.
Традиції діяльності DEFRO сягають 1973 року. На даний момент DEFRO є польським лідером і одним з найбільших виробників опалювальних приладів в Європі: котлів центрального опалення, камінних топок і печей на дрова та на пелети. Динамічний розвиток компанії дозволив розширити пропозицію новими проектами, виробництвом рекуператорів «Defro AIR», тобто пристроїв, що використовуються в системах вентиляції, а також асортименту монтажної арматури.
Сучасна лінійка продуктів і креативні рішення в поєднанні з багаторічним досвідом інженерів, технічних консультантів і висококваліфікованої команди співробітників дозволяє підтримувати високі стандарти виробництва і продаж.
Пріоритетом заводу є подальший розвиток, турбота про екологію та постійний пошук новітніх рішень у зв’язку з проблемою збереження навколишнього середовища. Компанія DEFRO впровадила та застосовує систему управління якістю ISO, а продукція відповідає вимогам до енергоефективності та викидів: BimSchV2, КЛАС 5 і відповідає суворим Директивам Європейського Союзу «ECOdesign».
| Бренд | |
|---|---|
| Вага | 203 кг |
| Гільйотина | ні |
| Розміри ВхШхГ | 1247х768х230 мм |
| Гарантія | до 12 років |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Діапазон потужності нагріву | 6,6 – 13,2 кВт |
| Зольник | ні |
| ККД | 80,5% |
| Клас енергоефективності | А+ |
| Конфігурація топки | пряма |
| Виробник | Польща |
| Матеріал | Сталь |
| Наявність дефлектора | так |
| Наявність шибера | ні |
| Паливо | Дерево |
| Площа обігріву | 120 м2 |
| Подача повітря | комбіноване |
| Подвійне допалювання | Так |
| Потужність | 11 кВт |
| Система чистого скла | так |
| Температура димових газів | 248°C |
| Тип скла | пряме |
| Тип топки | повітряна |










