Серія камінів DEFRO HOME IMPULS BASIC створена для тих, хто бажає насолоджуватися естетикою полум’я з мінімальною тепловіддачею.
Це економічне рішення, спеціально розроблене для пасивних будинків і будинків із системою рекуперації, особливо в поєднанні з Defro AIR. Камін забезпечує нізькоемісійне тепло, відзначаючись продуманим дизайном та увагою до деталей.
Основні характеристики:
- Екологічність: мінімальний вплив на навколишнє середовище.
- Гнучкість у використанні: стандартно постачається у безрешітковому виконанні, але може бути доукомплектований сталевою решіткою з зольником.
- Оптимальна тепловіддача, що ідеально підходить для сучасних енергоефективних осель.
Defro Home Impuls Basic — це стильне рішення, яке поєднує затишок і економічність.
| Бренд | |
|---|---|
| Вага | 127 кг |
| Гільйотина | ні |
| Розміри ВхШхГ | 844х696х412 мм |
| Гарантія | до 12 років |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Діапазон потужності нагріву | 4,2 – 8,4 кВт |
| Зольник | так |
| ККД | 82,8% |
| Клас енергоефективності | А+ |
| Конфігурація топки | кутова |
| Виробник | Польща |
| Матеріал | Сталь |
| Наявність дефлектора | так |
| Наявність шибера | ні |
| Паливо | Дерево |
| Площа обігріву | 70 м2 |
| Подача повітря | комбіноване |
| Подвійне допалювання | Так |
| Потужність | 7 кВт |
| Система чистого скла | так |
| Темп. димових газів (℃) | 250°C |
| Тип скла | кутове |
| Тип топки | повітряна |





















